Ajakava

TANTSUALA

ESMASPÄEV 22.07

10:00-11:00 Registreerimine
11:00-12:00 Avamine
12:15-13:15 KID TIGHT EYEZ (KRUMP)
13:30-14:30 –
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 KID TIGHT EYEZ  (KRUMP)
17:15-18:15 KING CHARLES (FOOTWORK)
18:30-19:30 ELENA FRAULES (VOGUE)
19:30-21:00 Õhtusöök

TEISIPÄEV 23.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 –
11:00-12:00 ELENA FRAULES (TWERK)
12:15-13:15 KING CHARLES (FOOTWORK)
13:30-14:30 ELENA FRAULES (HEELS)
14:30-15:30 Lõuna
16:00-17:00 –
17:15-18:15 KID TIGHT EYEZ (AFRO)
18:30-19:30 FIRELOCK (LOCKING)
19:00-20:15 Õhtusöök

KOLMAPÄEV 24.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 –
11:00-12:00KID TIGHT EYEZ (KRUMP)
12:15-13:15 FIRELOCK (LOCKING)
13:30-14:30 KING CHARLES (HIP-HOP)
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 –
17:15-18:15 MR YOUTUBE (LITEFEET)
18:30-19:30 FIRELOCK (LOCKING)
19:30-21:00 Õhtusöök

NELJAPÄEV 25.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 –
11:00-12:00 MR YOUTUBE (LITEFEET)
12:15-13:15 KING CHARLES (CHOREO)
13:30-14:30 FIRELOCK (LOCKING)
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 –
17:15-18:15 LINK (HIP-HOP)
18:30-19:30 MALKOLM (HOUSE)
19:30-21:00 Õhtusöök

REEDE 26.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 –
11:00-12:00 LINK (HIP-HOP)
12:15-13:15 MALKOLM (HOUSE)
13:30-14:30 MR YOUTUBE (LITEFEET)
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 –
17:15-18:15 MALKOLM (HOUSE)
18:30-19:30 LINK (HIP-HOP)
19:00-21:00 Õhtusöök

AKROBAATIKA JA SPORDI ALA

ESMASPÄEV 22.07

10:00-11:00 Registreerimine
11:00-12:00 Avamine
12:15-14:30 EIKO TOOM: ÜKE treeningrihmadega
14:30-15:30 Lõuna
16:00-17:00 –
17:15-19:30 REIGO VÄRAVA: Akrobaatika
19:30-21:00 Õhtusöök

TEISIPÄEV 23.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-12:00 ALEX SIROTKIN: Taiji
12:15-14:30 EIKO TOOM: Paaristreening
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 ENELY SARAPUU: Jumping
17:15-19:30 REIGO VÄRAVA: Akrobaatika
19:00-20:15 Õhtusöök

KOLMAPÄEV 24.07

8:00-9:00 JOEL JUHT: Hingamine
9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 EDVIN KIBUS: Võitluskunst
11:00-12:00 RAILI RÄSTAS: Jooga
12:15-13:15 JOEL JUHT: Jooks
13:30-14:30 ELIISE PIIRLA: Stretching
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 TRIINU JÕHVE JA MARIANA MUTSO: Akrojooga
17:15-19:30 REIGO VÄRAVA: Akrobaatika
19:30-21:00 Õhtusöök

NELJAPÄEV 25.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-12:00 REIGO VÄRAVA: Akrobaatika
12:15-14:30 JOEL JUHT: Jooks + kõnd
14:30-15:30 Lõuna
16:00-17:00 –
17:15-19:30 ALEX SIROTKIN: Taiji
19:30-21:00 Õhtusöök

26.07 REEDE

8:00-9:00 JOEL JUHT: Hingamine
9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 EDVIN KIBUS: Võitluskunst
11:00-13:15 EIKO TOOM: Jooksutehnikad
13:30-14:30 –
14:30-16:00 Lõuna
16:00-18:15 REIGO VÄRAVA: Akrobaatika
18:30-19:30 –
19:30-21:00 Õhtusöök

KASVU HOONE

ESMASPÄEV 22.07
10:00-11:00 Registreerimine / Check-in
11:00-12:00 Avamine
12:15-13:15 Videoseminar:
A sixth sense for Project Management – Tres Roeder
Cross cultural communication – Pellegrino Ricardi

13:30-14:30 PEETER TAIM: Rahvusvahelised projektid
14:30-16:00 Lõuna
16:00-18:15 JOEL JUHT: Tantsija ABC
18:30-19:30 Videoseminar:
A Choreographer’s Creative Process in Real Time – Wayne McGregor
In the Internet age, dance evolves – the Legion of Extraordinary Dancers
19:30-21:00 Õhtusöök

TEISIPÄEV 23.07
9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 Eelneva päeva recap ja arutelu (oodatud ka kõik need, kes ei osalenud möödunud päeval)

11:00-12:00 OTT KIIVIKAS: Toitumine

12:15-13:15 JAAN ROOSE: Slackline

13:30-14:30 Videoseminar:
How the food you eat affects your brain – Mia Nacamulli
How to make healthy eating unbelievably easy – Luke Durward
14:30-15:30 Lõuna
17:15-19:30 Stand-up comedy filmid
19:00-20:15 Õhtusöök
20:30-21:00 SANDER ÕIGUS: Komöödiaõhtu

KOLMAPÄEV 24.07
9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 Eelneva päeva recap ja arutelu (oodatud ka kõik need, kes ei osalenud möödunud päeval)
11:00-12:00 KAROLIN KUUSIK: Artist ja välimus
12:15-13:15 Videoseminar:
Looks aren’t everything. Believe me, I’m a model. – Cameron Russell
Why thinking you’re ugly is bad for you – Meaghan Ramsey
13:30-14:30 Videoseminar:
The psychology of self-motivation – Scott Geller
Are athletes really getting faster, better, stronger? – David Epstein
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 Vaba aeg
17:15-18:15 KRISTINA ŠMIGUN-VÄHI: Spordimotivatsioon
18:30-19:30 Videoseminar:
Sport psychology: inside the mind of champion athletes – Martin Hagger
The brain-changing benefits of exercise – Wendy Suzuki
19:30-21:00 Õhtusöök

NELJAPÄEV 25.07
9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 Eelneva päeva recap ja arutelu (oodatud ka kõik need, kes ei osalenud möödunud päeval)
11:00-12:00 Videoseminar:
How Great Leaders Inspire Action – Simon Sinek
What makes a good life? Lessons from the longest study on happiness – Robert Waldinger
12:15-13:15 Videoseminar:
My journey from Marine to actor – Adam Driver
It is okay not to have a plan – Mithila Palkar
13:30-14:30 KRISTEL AASLAID: Minu lugu
14:30-15:30 Lõuna
16:00-19:30 ROLAND TOKKO: Mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaks teadma
19:30-21:00 Õhtusöök

REEDE 26.07
9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 Eelneva päeva recap ja arutelu (oodatud ka kõik need, kes ei osalenud möödunud päeval)
11:00-12:00 PEETER TAIM: Plaadikeerutamise ajalugu
12:15-13:15 Videoseminar:
The puzzle of motivation – Dan Pink
When money isn’t real: the $10,000 experiment – Adam Carroll
13:30-14:30 KAIJA POOK JA LIISA PÄRNPUU: Kuidas saada rahatargaks
14:30-15:30 Lõuna
16:00-18:30 ANDRES VARE: GoPro praktiline videokoolitus
18:30-20:30 Vaba aeg
20:30-21:00 Nädala kokkuvõte ja diskussioon

FUN ALA

ESMASPÄEV 22.07

10:00-11:00 Registreerimine
11:00-12:00 Avamine
12:15-13:15 Hiigel jalgpall
13:30-14:30 Hiigel topsipall
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 Tiimi challenge’id
17:15-18:15 Hävituspall
18:30-19:30 Karaoke battle
19:30-21:00 Õhtusöök

TEISIPÄEV 23.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 Hiigel pallimängud
11:00-12:00 Lauatennise turniir
12:15-13:15 Veeteatejooks
13:30-14:30 Võrkpall
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 Giga Angry Birds
17:15-18:15 Slip’n’Slide
18:30-19:30 Rap battle
19:00-20:15 Õhtusöök

KOLMAPÄEV 24.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 Tiimivõistlused
11:00-12:00 5 sekundi reegel
12:15-13:15 Slackline battle
13:30-14:30 Ekstreemne Alias
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 Air track battle
17:15-18:15 Laulu battle
18:30-19:30 Proovi mitte naerda
19:30-21:00 Õhtusöök

NELJAPÄEV 25.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 Üllatusfaktor
11:00-12:00 Sulgpall
12:15-13:15 Veesõda
13:30-14:30 Jalgpall
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 Impromängud
17:15-18:15 –
18:30-19:30 Aarete laegas
19:30-21:00 Õhtusöök

REEDE 26.07

9:00-10:00 Hommikusöök
10:00-11:00 Kaardimängud
11:00-12:00 Noolemängu tšempion
12:15-13:15 Reketi turniir
13:30-14:30 –
14:30-16:00 Lõuna
16:00-17:00 Veeteatejooks
17:15-18:15 Viktoriin
18:30-19:30 Võrkpall
19:30-21:00 Õhtusöök

DINDER ALA

ESMASPÄEV 22.07
21:00-22:00 Reisile sinuga

KOLMPÄEV 24.07
21:00-22:00 Seebiooper

REEDE 26.07
21:00-22:00 Live Tinder

HOT BOX

ESMASPÄEV 22.07
21:00-23:00 Paul Oja

TEISIPÄEV 23.07
21:00-23:00 Heidy Purga

KOLMAPÄEV 24.07
21:00-23:00 DJ Mirson

LAUPÄEV 27.07
21:00-23:00 DJ Ice-C