Kristel Aaslaid 🇪🇪
Kristel Aaslaid 🇪🇪

Kristel Aaslaid 🇪🇪

Meelelahutus
Kristel Aaslaid

Kristel Aaslaid on Eesti laulja, tantsija ja näitleja, kes on liikunud terve oma elu ning tants ja muusika on olnud tema jaoks asendamatul kohal.

“Ma olen taielnud terve oma elu, kuidagimoodi on see saanud mu elukutseks. Muusika ja tantsuga olen tegelenud suurema osa oma elust, näitlemisega veidi vähem, aga esineda on mulle alati meeldinud.”

Kristel on pärit Saaremaalt ning alustas laulmise õppimisega 2000. aastal Laine Lehto käe all. Keskkoolis veetis ta aega nii huvikoolis Inspira kui ka saavutas häid esikohti tantsukooli Semiir koosseisus. Ta on teinud koostööd artstidega nagu Avoid Dave, Cartoon, Rosanna Lints jpt. Möödunud aastal rajasid Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand ansambli Öed, mis on hip-hop rütmide ning värske energiaga löönud kihelema kogu Eesti muusikamaailma. Suur osa eestlasi tunneb Kristelit komöödiaseriaalist “Padjaklubi” , kus ta mängib ühte neljast peategelasest. Veel on Kristel teinud kaasa seriaalis “Ment”. 2014. aastal osales ta TV3 meelelahutussaates “Su nägu kõlab tuttavalt”, jäädes 2. kohale. Tema finaalsaates esitatud lugu “Let it Go” pälvis suure populaarsuse.

 

Lisaks eelpool mainitud oskustele on Kristel 2014-2015 olnud Uuno raadio hommikuprogrammi saatejuht.2015. aastal valiti Kristel Aaslaid Eesti Meelelahutusauhindade galal parimaks naisraadiohääleks.
Meelelahutus
0%

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *