Malkom 🇫🇷
Malkom 🇫🇷

Malkom 🇫🇷

House ja Floorwork
Malkolm

Neo, artistinimega Malkolm, on Pariisist pärit tantsija, artist ja koreograaf.

Ta hakkas tantsu õppima aastal 2001 oma venna mõjutusel, kes tol ajal tegeles nii tantsimise kui ka plaadikeerutamisega. Peagi oli ka tema liige tantsugrupis nimega Specimen, mis hiljem hakkas tema kodukandis tuntust koguma rohkete võitude ning innovatiivsete esinemistega. Visadus ja võitlusvaim on kandnud vilja ning tänu töökusele saavutas Malkom liidripositsiooni grupis. Tema tugevad mõjutajad tantsus on Remind, Kamel, Luigi ja paljud teised.

Aastal 2000 hakkas ta peamiselt huvi tundma House ja Hip Hop/Newstyle vastu. Kasutades ära oma laialdasi teadmisi ja mõjutusi teistest tantsudest, avastas ta ka nendes stiilides kiiresti oma loovuse ja originaalsuse. Tänu Malkolmi oskusele tuua oma isikupära ja identiteet tantsu ja liikumisse, tõi ta aastal 2008 kokku maineka kollektiivi Serial Stepperz. Pärast seda hakkas ta keskenduma House tantsule ning tõi ka väärikaid võite sellistelt teada-tuntud üritustelt nagu Juste Debout, SummerDance Forever, Bust a Move, Funkin Styles and Ground Force Session.

Hetkel on Malkolm ĂĽks juhtfiguuridest tantsumaastikul. Tema arengul ei ole piire – kasutades oma erilisi oskusi ning loovat lähenemist nii pĂĽsti kui ka põrandal liikudes, pani ta oma stiilile nime „Floorworks“. Hiljuti valiti Malcom “Philippe Almeida Company” koosseisu, mille asutajaks on tuntud tantsija Physs. 30ndates eluaastates tantsija pole ei algus- ega ka lõppfaasis oma karjääriga, kuid see Malkolmi ei hirmuta. Ta lubab teha veel suuri tegusid ning juba praegu on „Floorwork“ stiili levikut näha ka rahvusvahelisel tasandil.

Floorwork
0%

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *